Úvodní stanaÚvodní stana
O násO nás
KázáníKázání
Články, úvahyČlánky, úvahy
Nepravidelné akce 2Nepravidelné akce 2
Expose-fotkyExpose-fotky
VideaVidea
KontaktyKontakty
RANNÍ BLUES
M.H.   
Čepici kšiltem do očí, do uší špunty s muzikou, ráno chci někdy být sama v přeplněném autobuse. Nechte mně ještě být, nemluvte na mně, chci mít klid. Tamten vypadá v pohodě, tamta trochu, ale já ne, jsem slabá, chci být jen s Tebou. V noci se mi něco zdálo, dnes mně čeká kdovíco. Někdy se mi chce brečet. Ať si všichni trhnou!

 

Mám pocit, že hraju hrdinku v tragickém kuse a naivně si myslím, že ostatní ne. Ale když koukám kolem, kdekdo nosí tuhle masku "nechte mně bejt, jsem v pohodě (a když ne, tak hlavně ať to není vidět)".
A pak se vidím v zrcadle, Tvýma očima, je to někdo jiný, herec sundal masku, kdo vlastně jsem? Co je role a co život? A co z toho je jen lež toho zlýho?

Jen Ty Pane vidíš i skrz tu masku, jak mi je, co cítím. A tak si představuju, že místo masky, která kryje strach, stud, vinu, pocit zahanbení, dáváš závoj bezpečí, se kterým si připadám sice skrytá, ale krásná, trochu tajemná, ale hlavně očištěná a láskyhodná - jako nevěsta.

 
Modlitební chvíle každou neděli před bohoslužbami od 9:45
Béďa Těšínský a spol. vás zvou na modlitební chvíli před nedělním shromážděním od 9:45 do 10:15 hod, konat se budou tamtéž jako bohoslužby. 
 
Celý článek...
 
Sborová modlitební pouze online - každé úterý
Srdečně vás zveme na modlitební chvíli každé úterý od 19:30 do 20:00 (nebo až 20:30) hod na stejné adrese jako máme online bohoslužby
 
 
Tomáš Joska 
 
Celý článek...
 
Pozvánka i na online bohoslužby
Srdečně vás zveme i na online bohoslužby.
Celý článek...
 

Bible - 1. Jan 4,12
Boha nikdy nikdo neviděl, ale jestliže se milujeme navzájem, Bůh v nás zůstává a jeho láska v nás dosáhla svého cíle.