Úvodní stanaÚvodní stana
O násO nás
KázáníKázání
Články, úvahyČlánky, úvahy
Nepravidelné akce 2Nepravidelné akce 2
Expose-fotkyExpose-fotky
VideaVidea
KontaktyKontakty
O nás

Nedělní shromáždění

Kdo jsme? Jestli to chcete opravdu zjistit, tak nás přijďte osobně poznat, protože jsme všichni dost složité osobnosti a není lehké nás zde vykreslit. Nicméně jsme křesťani, tedy veříme v trojjediného Boha, který v Ježíši Kristu přišel na svět, abychom poznali Boží lásku, odpuštění a skutečný smysl našeho života. Potom, co byl Ježíš vzat do nebe, poslal na zem Ducha svatého atd. Nechci vás unavovat teologickými přednáškami, ostatně mě to také nebaví psát. Zkrátka, snažíme se mít rádi všichni ve spolek a někdy se nám to i daří. Myslím, že to nejkrásnější na nás je Kristus v nás. Většinou máme rádi i hosty a proto jsi zván(a) i ty...

 

Náš sbor je součástí Církve Křesťanská společenství a snažíme se být normální, což v našem národě není až tak jednoduché, neb vše duchovní je tak trochu divné a podezřelé. V neděli se nás na bohoslužbách schází okolo 15 dospělých a tak 10 dětí. Myslím, že je pro nás typické, že jsme tak trochu netypický, asi to bude důrazem na jedinečnost, svobodu myšlení a názorů každého jednotlivce. Vznikli jsme v roce 2003.

 

Skupinky 

Kromě nedělního shromáždění (bohoslužby) se scházíme i v menším počtu na tvz. domácích skupinkách, což znamená, že to je u někoho doma. Zde je možnost si více povídat o osobních věcech, nebo probrat aktuální polické či úplně jiné záležitosti, což nejvíce závisí od toho, kdo na setkání je. Zpravidla se také za sebe a nejenom za sebe, modlíme. Také je zde možnost mluvit na jakékoliv téma z Bible, s tím, že kdo chce, může svým dílem přispět. Chce-li někdo jenom mlčet, i to je možné... :-) někdy i výhodné, neb zde často je i pohoštění a když ostatní debatují, můžeš se v klidu posilňovat...

 

 

Naše IČO: 736 328 21

Naše banka (Raiffeisenbank):  102 182 0723 / 5500

 

 
Pozvánka i na online bohoslužby
Srdečně vás zveme i na online bohoslužby.
Celý článek...
 
Máme nový bankovní účet u Raiffeisenbank
Máme nový účet u Raiffeisenbank: 102 182 0723 / 5500
 
Vážení čtenáři našich webových stránek, zvláště ti z vás, kteří rádi a dobrovolně přispívate do našeho sborového účtu, mám pro vás důležitou informaci! Díky spojení Equa banky a Raiffeisenbanky jsou nyní všechny účty u Raiffeisenbanky! Proto se i mám změnilo číslo bankovního účtu. Ještě asi 6 měsíců budou platby automaticky přeposlány na náš nový účet, ale potom už budou platby vraceny.
Celý článek...
 

Bible - 1. Jan 4,12
Boha nikdy nikdo neviděl, ale jestliže se milujeme navzájem, Bůh v nás zůstává a jeho láska v nás dosáhla svého cíle.