Úvodní stanaÚvodní stana
O násO nás
KázáníKázání
Články, úvahyČlánky, úvahy
Nepravidelné akce 2Nepravidelné akce 2
Expose-fotkyExpose-fotky
VideaVidea
KontaktyKontakty
Pozvánka i na online bohoslužby
Tomáš Joska   
Srdečně vás zveme i na online bohoslužby.

Vyzkoušeli jsme online "konferenci" a zdá se nám, že by to mohlo fungovat. Napíši vám krátký návod jak se připojit a co po připojeni udělat, aby vše běželo co nejlépe, připojte se s předstihem od 10.25, po 10.30 to půjde bez problémů také, ale dbejte na to, aby hned po připojení jste si vypnuli mikrofon a kameru!

Používáme nově program Jitsi Meet, připojit se můžete jak z PC, notebooku nebo z mobilu, kde je nainstalován Google Chrom (vyzkoušeno i s MS Edge, asi lze použít kterýkoliv web. prohlížeč).
 
 
automaticky se vám spustí Jitsi Meet, každý kdo se přihlásí má moderátorská práva, takže nevadí, když na shromáždění ještě není vše připravené a vy budete zakládající člen skupiny, jen si prosím vypněte mikrofon a kameru, aby vytížení netu nebylo velké. 

 
Těšíme se na vás. 

Za sbor KSPM Tomáš Joska 
 
Pozvánka i na online bohoslužby
Srdečně vás zveme i na online bohoslužby.
Celý článek...
 
Nebudou bohoslužby 21.7. 2024

Vážení zájemci a případní účastníci našich bohoslužeb, ač neradi, tak 21.7. 2024 musíme zrušit naše bohoslužby, neboť skoro celý sbor budeme na společné dovolené. Rádi se s vámi uvidíme následující týden. Tomáš Joska

Celý článek...
 
Sborová modlitební pouze online - každé úterý
Srdečně vás zveme na modlitební chvíli každé úterý od 19:30 do 20:00 (nebo až 20:30) hod na stejné adrese jako máme online bohoslužby
 
 
Tomáš Joska 
 
Celý článek...
 

Bible - 1. Jan 4,12
Boha nikdy nikdo neviděl, ale jestliže se milujeme navzájem, Bůh v nás zůstává a jeho láska v nás dosáhla svého cíle.