Úvodní stanaÚvodní stana
O násO nás
KázáníKázání
Články, úvahyČlánky, úvahy
Nepravidelné akce 2Nepravidelné akce 2
Expose-fotkyExpose-fotky
VideaVidea
KontaktyKontakty
RANNÍ BLUES
M.H.   
Čepici kšiltem do očí, do uší špunty s muzikou, ráno chci někdy být sama v přeplněném autobuse. Nechte mně ještě být, nemluvte na mně, chci mít klid. Tamten vypadá v pohodě, tamta trochu, ale já ne, jsem slabá, chci být jen s Tebou. V noci se mi něco zdálo, dnes mně čeká kdovíco. Někdy se mi chce brečet. Ať si všichni trhnou!
Celý článek...
 
Pesach nás učí vzepřít se zlu
Kateřina Jančaříková   
    Každý rok se na nás obrací stále více lidí s otázkami, jak mají slavit Pesach. Možná to některé čtenáře pohorší, ale letos budeme Seder Pesach pořádat nejen u nás doma (tradičně s milou návštěvou, která nám s jehněčí kostí pomůže), ale také v nedělní škole. S prosbou o radu, jak oslavovat, se na nás letos obrátila i jedna paní učitelka, která letos chce oslavu Velikonoc uspořádat s dětmi ve třídě. Vloni byla jejich třída v interaktivní dílně Pražského židovského muzea, takže teorii znají, nyní touží po autentickém zážitku. Je to křesťanská paní učitelka… 
Celý článek...
 
Pozvánka i na online bohoslužby
Srdečně vás zveme i na online bohoslužby.
Celý článek...
 
Máme nový bankovní účet u Raiffeisenbank
Máme nový účet u Raiffeisenbank: 102 182 0723 / 5500
 
Vážení čtenáři našich webových stránek, zvláště ti z vás, kteří rádi a dobrovolně přispívate do našeho sborového účtu, mám pro vás důležitou informaci! Díky spojení Equa banky a Raiffeisenbanky jsou nyní všechny účty u Raiffeisenbanky! Proto se i mám změnilo číslo bankovního účtu. Ještě asi 6 měsíců budou platby automaticky přeposlány na náš nový účet, ale potom už budou platby vraceny.
Celý článek...
 

Bible - 1. Jan 4,12
Boha nikdy nikdo neviděl, ale jestliže se milujeme navzájem, Bůh v nás zůstává a jeho láska v nás dosáhla svého cíle.